24 Sep

Project Manager Directia Ict Departament Dezvoltare Locatia Craiova Anuntul Este Valabil Pana Data Jobs Vacancy in Cez Romania

Cez Romania urgently required following position for Project Manager Directia Ict Departament Dezvoltare Locatia Craiova Anuntul Este Valabil Pana Data. Please read this job advertisement carefully before apply. There are some qualifications, experience and skills requirement that the employers require. Does your career history fit these requirements? Ensure you understand the role you are applying for and that it is suited to your skills and qualifications.

Follow the online directions, complete all the necessary fields, and provide all relevant information so your application is submitted correctly. When you click the 'Apply this Job' button (open in new window) you will be taken to the online application form. Here you will be asked to provide personal and contact details, respond to employment-related questions, and show how you meet the key selection criteria.

Project Manager Directia Ict Departament Dezvoltare Locatia Craiova Anuntul Este Valabil Pana Data Jobs Vacancy in Cez Romania Jobs Details:

oznámení zaměstnancům | 24.9.2018

CEZ ROMÂNIA SA

Angajează

Funcția: IT Project Manager

Direcția ICT - Departament Dezvoltare ICT – locația Craiova

Cerințe de calificare:

  • Studii superioare tehnice;
  • Experiență în managementul de proiect;
  • Cunoştinţe arhitectura IT (hardware, software);
  • Bună cunoaștere a instrumentelor și metodelor de management al proiectelor;
  • Cunoşterea limbii engleze;
  • Disponibilitate la efort prelungit;
  • Abilităţi de comunicare şi cultivare a relaţiilor interpersonale;
  • Capacitatea de a lua decizii şi de a lucra sub presiunea timpului;
  • Atenţie la detalii, iniţiativă, rezistenţă în situaţii limită;
  • Posesor carnet conducere (B) - disponibilitate la deplasări (regiunea Oltenia).

Responsabilități principale:

  • Responsabil cu gestionarea sau participarea in cadrul proiectului/ proiectelor atribuite, cu scopul de
a atinge obiectivele asumate;
  • Conduce dezvoltarea de propuneri de proiect, carta proiectului, plan de afaceri, timeplan, etc.;
  • Identifică interdependențele proiectului și evaluează impactul schimbării;
  • Gestionează riscurile proiectului şi conduce identificarea măsurilor adecvate de diminuare a

impactului negativ;

  • Documentează activităţile proiectului;
  • Supervizeaza desăşurarea activităţilor conform planului de proiect.

Se oferă:

  • Pachet salarial motivant;
  • Posibilitatea dezvoltării unei cariere de succes într-o companie multinațională;
  • Mediu de lucru stimulativ într-o echipă de specialiști.

Persoanele interesate sunt rugate să trimită până la data de 05.10.2018 ora 13:00 un Curriculum Vitae

însoțit de o scrisoare de intenție menționând poziția pentru care aplică, la adresa de e-mail

jobs@cez.ro.

Echipa CEZ

Jobs Vacancy Related to Project Manager Directia Ict Departament Dezvoltare Locatia Craiova Anuntul Este Valabil Pana Data: